چه کسانی می توانند از روانکاوی بهره مند شوند؟

چه کسی می تواند از روانکاوی بهره مند شوند؟

روانکاوی یک درمان موثر برای بسیاری از مردم با شدت متوسط ​​به سمت مشکلات شدید  است و افرادی که تلاش  های ناموفق با درمان خفیفتری داشته است.

از آنجا که تجزیه و تحلیل یک درمان بسیار منحصر به فرد است، افرادی که مایل هستند از آن بهره مند شوند باید با روانکاو با تجربه مشورت کنند با این حال بهترین فردی که  می تواند تحت روانکاوی قرار بگیرد باید مشکلش بدون علت جسمانی باشد و از درمان آن با دارو عاجز شده باشد و علائمش به طور طولانی مدت زندگی وی را تحت تاثیر قرار داده باشد یا بسیاری از افرادی که الگوهای مخرب رفتاری دارند که این الگوها به طور موقت و جزئی روابط میان فردیشان را دچار مشکل کرده است و هر چه مشکل متفاوت تر باشد بهتر می تواند تحت درمان با روان درمانی قرار گیرد.

 

سایکوآنالیز از ناخودآگاه شخصیت ما پرده بر می دارد همان بعد تاریکی که سالها در ناخودآگاه مان مدفونش کرده ایم،این جنبه های پنهانی شخصیت ماست که روابط ما را  به بن بست می کشاند،اطرافیان ما را می راند ومانع تحقق رویاها وآرزوهایمان میشود.

 

http://irmind.com/templates/rahavard-j15-19/images/logo.jpg

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا

از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

 

تیم متخصص سایکوآنالیز کلینیک آلومینا از بهترین وپر سابقه ترین متخصصین این رشته در ایران استفاده می کند وامیدواریم که بتوانیم شما را در تحقق رویاهایتان و درایجاد و خلق زندگی بهتر یاری دهیم.

برای تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

 

 Comments are closed.

error: Content is protected !!