اندیشیدن در مورد زیبایی

 

اندیشیدن در مورد زیبایی

images?q=tbn:ANd9GcQL5x57QZXfQ6IlCFp6vKNHwjHRn7eWd4c2NeEIppVo9X9GsO7Z Q - اندیشیدن در مورد زیبایی
توسط آرتور دوبری، تاریخ 26 آوریل2013

داشتن زیبایی به چهره زیبا نیست بلکه باید  زیبایی قلب را دید ، چرا که زیباترین قسمتی که می توانی ببینی همان قلب آدمی است ، البته چنین زیبایی هایی با بالارفتن سن  بهتر درک میشود.

تو می تانی زیبایی ها را با قلبت احساس کنی وببینی،تو می توانی با رفتارت وفعالیتهایی که انجام میدهی زیبایی را خلق کنی ، تو می توانی زیبایی را در ذهنت احساس کنی وبفهمیش.

زیبایی و حکمت را نمی توان از هم جدا کرد،این دوتا مثل دوقلوهای جدا ناشدنی هستند، شادی قلی از زیبایی است وزیبایی نیز قل دیگر شادی است.

از راه دور، همه چیز زیبا به نظر می رسد، برای دیدن زیبایی ، آن را در عرش الهی جستجو کن.

 

به همه زیبایی های اطرافت نگاه کن، به بالا نگاه کن ،زیبایی های آسمان را ببین! به پایین نگاه کن ، زمین را سراسر زیبایی خواهی دید.

در درون خودت نگاه کن زیبایی را درون قلبت ببین، به اطرافت نگاه کن وزیبایی را درون چشمان همسایه ات بنگر.

 

تهیه و تنظیم : مریم عبداللهی ( روانشناس، مشاور و درمانگر)

 

دپارتمان تحقیقات کلینیک فوق تخصصی آلومینا

 

انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

 


کلینیک آلومینا از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه بیماریهای اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است.

این کلینیک متشکل از پزشکان متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، و نوروتراپیست با هدف  ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی،روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و …) در خدمت شما عزیزان است.


کلمات کلیدی: آرامش،افسردگی،درمان افسردگی،تغییر نگاه،زیبایی،زیبایی پسندان،شادی،نوع نگاه ،ایجاد تغیرر در نگاه خود،چطور قلبی زیبا داشته باشیم،پرورش قلب آرام

Comments are closed.

error: Content is protected !!