معجزه ای در داشتن رابطه خوب

رازی که باعث معجزه در ارتباطات میشود

images?q=tbn:ANd9GcSB217 5nkSy4fNbUaV5ZAUWZbdUBzHlzlshsMXac DtEEh4pgw - معجزه ای در داشتن رابطه  خوب

این راز بخشایش است،شخصی که در نتیجه نبخشیدن و کینه به دل گرفتن شما از همه بیشتر آسیب می بیند، خودتان هستید. چون باید مدام به کدورتها چنگ بیندازید .

افکار کینه توزانه شما نه تنها اصلا برایتان مفید نیستند، بلکه اختیار را از شما میگیرند.

 

اگر شخصی را که با در ارتباط هستید ، به دلیل کرده ها و نکرده هایش نبخشید ، نمی توانید حقیقتا با او صمیمی شوید،فهرست خطاهایش جلوی چشمانتان می اید،در نتیجه اگر چه ممکن است که رابطه جنسی داشته باشید اما تا زمانی که به خطاهای گذشته همسرتان چسبیده اید ، رابطه جنسی تان نمی تواند به راستی دلپذیر وروحبخش باشد.

 

برای برخورداری از رابطه ای که همیشه آرزویش را داشته اید به بخشایش نیاز دارید،برای بخشایش باید حق تنبیه کردن را از خود بگیرید،درست مانند زمانی که قرضی را می بخشید آنگاه با این چشم می نگرید که هرگز خطایی رخ نداده است.


تهیه و تنظیم :  مریم عبداللهی (روانشناس ، مشاور و درمانگر)

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

 

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا


مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست .

 

 

کلمات کلیدی: داشتن رابطه مناسب،راهکارهای ایجاد رابطه درست،تکنیک مهم در ایجاد رابطه، ارتباط برقرار کردن،هنر ارتباط برقرار کردن،رابطه جنسی،هر برقراری ارتباط،رموز ایجاد ارتباط درست، ارتباط داشتن با افراد،مشاور در زمینه ایجاد ارتباط صحیح،اصول برقراری ارتباط،کمک در زیمنه ایجاد ارتباط، رابطه جنسی خوب

Comments are closed.

error: Content is protected !!