مهارتهای لازم برای داشتن یک ارتباط خوب

 

آیا منو دوست داری؟ مهارتهایی که برای داشتن ارتباط خوب لازم است!!!

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9X7RsKXPDrU6C9uSG9pbMGTEHo4pcOgpHERsqrxknitkYeiml

دانشجوی کارشناسی که امیدوار است مهارتهای لازم برای برقراری ارتباط را با دیگران بدست آورد.

 

به تازه گی پژوهشی در خصوص پایان نامه انجام شده مبنی بر روش های در حال توسعه ومداخله ای برای رسیدن به الگوهای ارتباطی درست و سازگارانه.

در این پژوهش نشان داده شده است که در یک رابطه عاشقانه اگر این احساس از طرفین برداشت نشود ،در نتیجه احساس ناامنی در رابطه ایجاد خواهد شد، زوجین دچار تشویش و نگرانی و اضطراب میشوند وچرخه ارتباطات منفی ادامه پیدا خواهد کرد.

نتایج در این پژوهش نشان داد که رابطه مبتنی بر اطمینان و توجه مثبت یکی از شرکا باعث کاهش اضطراب و تداوم چرخه معیوب خواهد داشت .

 

تهیه و تنظیم :  مریم عبداللهی (روانشناس ، مشاور و درمانگر)

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

 

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا

 

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

 

کلمات کلیدی : روابط بین فردی،کاهش اضطراب،حل مشکل،توجه مثبت ،ارتباط درست داشتن،زوج درمانی،تکنیک های رابطه بین فردی،برقراری ارتباط،مهارت های بین فردی.

Comments are closed.