اختلال نعوظ ،هشداری برای بیماری قلبی

 

اختلال نعوظ ممکن است علامت بیماری قلبی باشد

images?q=tbn:ANd9GcQdffJ2dIEgREzdpTpY aZiMOAa5yzniO9  pgZYBfuDxh7HDvC - اختلال نعوظ ،هشداری برای بیماری قلبی

مردان مبتلا به اختلال نعوظ حتی خفیف ، ممکن است در آینده دچار بیماریهای قلبی شوند.

 

اختلال نعوظ نشانه ای پنهان از بیماری های قلبی و خطر مرگ قبل از توسعه آن می باشد.

images?q=tbn:ANd9GcR0PAHpSwXc5keAuolM74lbzNQMNQoFqjeO4aszqUZ1bMLHDkRD - اختلال نعوظ ،هشداری برای بیماری قلبی

 

در بررسی هایی که درمیان مردان 45 ساله ای که مشکلات نعوظ نداشتند انجام شده است که مشکلات قلبی در آنها تشخیص داده نشد، اما کسانی که با اختلال نعوظ متوسط ​​یا شدید بودند تا 50 درصد احتمال بیشتری وجود دارد که با مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شوند.

اختلال نعوظ، خطر بستری شدن در بیمارستان و حتی بیشتر از زمانی که مردان سابقه ای از بیماری های قلبی و عروقی داشته اند را افزایش می دهد .

مردان با اختلال نعوظ  باید اقدام بهداشتی حرفه ای و درخواست برای بررسی های لازم در جهت سلامت قلب را انجام دهند.

بانک ، استاد اپیدمیولوژی در مرکز ملی اپیدمیولوژی و بهداشت جمعیت دانشگاه ملی استرالیا بیان کرده است که “حدود 60 درصد از مردان سن 70 سال و بالاتر، از ​ اختلال نعوظ شدید رنج می برند.

این وضعیت می تواند محدودیت های عمده ای را بر روی فعالیت جنسی و نیاز به استفاده از مواد مخدر را ایجاد کند که می تواند اثرات جانبی و چالش هایی را به دنبال داشته باشد.

 

پزشکان در حال حاضر بر این باورند که اختلال نعوظ علامت هشداردهنده در مورد مشکلات قلبی است، اما مشخص نیست که چرا؟

بانک گفت : که سرخرگ ها در آلت تناسلی مرد کوچکتر از سایر نقاط بدن هستند وشاید یکی از دلایل همین موضوع باشد.

 

همچنین، او گفت “در میان مردان با سابقه بیماری های قلبی و عروقی، به ازای هر 1000نفر20 نفر در هر سال از کسانی که بدون اختلال نعوظ هستند برای بیماری عروق کرونر در بیمارستان بستری شده اند.

این در مقایسه با 28 نفربه ازای هر 1،000 نفر مبتلا به اختلال نعوظ ​​و 34 نفربه ازای هر 1،000 نفر در هر سال مبتلا به اختلال نعوظ شدید میباشد “.

 

تهیه و تنظیم : مریم عبداللهی ( روانشناس، مشاور و درمانگر)

انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد

 

کلمات کلیدی : اختلال نعوظ،بیماری قلبی،ارتباط اختلال نعوظ با بیماری قلبی،علائم هشدار دهنده برای اختلال نعوظ،علائم هشدار دهنده برای مشکلات قلبی،سرخ رگ،آلت تناسلی در مردان،آلت تناسلی،علت نعوظ،درمان غیر دارویی اختلال نعوظ،داروی درمانی اختلال نعوظ، درمان دارویی اختلال نعوظ،داروی مناسب اختلال نعوظ،درمان مناسب برای مشکلات قلبی

Comments are closed.

error: Content is protected !!