قدرت عشق

قدرت عشق

کارتر، آوریل 7، 2013


چرا عشق چنین محرک قدرتمندی است؟


کسی که چنین احساسی دارد قبل از این که به رختخواب برود این احساس در وی وجود دارد ویا بلافاصله بعد از اینکه دوباره از خواب بیدار میشوند سرشار همان احساس وعشق میباشند.

در واقع عشق واحساسی که در پی آن می آید مانند فردی است که اعتیاد داشته وترک ویا حذف آن از زندگی غیر ممکن می باشد وبه عنوان یک هدف در زندگی تلقی میشود   ومتوقف کردن آن بسیار سخت میباشد که انگار چیزی را گم کرده ایم.

به گفته متخصصان ،عشق نیرویی است که در انسان ایجاد انگیزه برای کارهای آتی می کند  وتا فرد  به آن دست پیدا نکند آرام نمی نشیند تا آن را انجام دهد.

 

جان جردن مربی مهارتهای زندگی درمورد نیروی عشق گفته است:

عشق عمیق ترین نیرویی است که ما را به فعالیت وجنبش وا میدارد وحکایت از آتش درون دارد که باعث  ایجاد انگیزه در ما میشود ،اگر احساس وعشق در زندگی از بین برود وناپدید شود ، زندگی وفعالیتهایی را که انجام  میدهیم برای ما پوچ وبی معنا میشود وبه نتیجه دلخواه دست پیدا نمی کنیم.

در واقع به گفته جان جردن،نیروی عشق مانند بذر رشد پیدا میکند و باعث شکوفایی میشود.

باید به خاطر داشته باشید که عشق وشور وشوق ناشی از عشق مانند هر چیز دیگری نیاز به تقویت ونیرو دارد مثل گیاهی که برای رشد به آب ، هوا وخاک نیاز دارد وبرای پرورش نیروی عشق لازم است که آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.

 

هیچ اشتیاقی در زندگی بی اهمیت نیست چرا که این شور عشق است که ما را قادر به زندگی کردن می کند.

نلسون ماندلا

 

تهیه و تنظیم : مریم عبداللهی ( روانشناس، مشاور و درمانگر)

انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

 

مشاوره و درمان مشکلات جنسی و زناشویی را به تیم روانپزشکان ، روانشناسان و مشاورین آلومینا بسپارید.

couplebeach.28994019 std - قدرت عشق

کلمات کلیدی: عشق،نیروی عشق،عشق چیست؟،درمان عشق،شوروشوق عشق،چرا افراد عاشق میشوند؟،شکوفایی عشق،تکنیک افزایش انگیزه،افزایش انرژی،افزایش شور ونشاط در زندگی،تقویت انرژی،نیروی قوی در انسان،قویترین نیرو در انسان،مهارتهای زندگی،پرورش عشق در زندگی،به اشتراک گذاشتن عشق با دیگران،جملات عاشقانه،جمله عاشقانه واثرات آن،عشقق درمانی،معجزه عشق

Comments are closed.

error: Content is protected !!