مواد غذایی که سوخت وساز بدن را افزایش می دهد

 

عالی ترین غذاهای چربی سوزdumbbells - مواد غذایی که سوخت وساز بدن را افزایش می دهد

 


غذا های خاص اثرگرما زایی بسیار بالایی دارند،بنابراین در معنای تحت الفظی کلمه وقتی شما غذاها را می جوید  کالری ها را می سوزانید.

 

از دست ندهید!

Notice: Undefined index: thumbnail-type in /home/irmindco/domains/irmind.com/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/loop/listing-thumbnail-1.php on line 28

سوخت و ساز بدنتان را افزایش بدهید


این درست است که: غذا های خاص اثرگرما زایی بسیار بالایی دارند،پس به معنای واقعی کلمه شما با جویدن به طور سطحی غذا را می سوزانید.

خوردنی های دیگر که شامل مواد مغذی و ترکیبات هستند، باعث می شوند سوخت و ساز بدن  به راه بیفتد.سوخت و ساز بدنتان را با این چیز ها جلو ببرید.

 

تمام حبوبات


بدن شما بسیاری از کالری های تجزیه شده در تمام غذاها را (به ویژه غذا هایی که غنی از فیبر هستند مثل جو دوسر و برنج قهوه ای)نسبت به غذا های فراوری شده دو بار می سوزاند.

 

گوشت بدون چربی

images?q=tbn:ANd9GcQ2XWozgCk1XkULDWwRJ2Qsa85I77rtXj0g3es 6KF8 kn Pccv5Q - مواد غذایی که سوخت وساز بدن را افزایش می دهد

پروتئین اثر گرمازایی بالایی دارد:شما در حدود 30% کالری موجود در مواد غذایی را در طول گوارش می سوزانید(بنابراین یک سینه مرغ که 300 کالری دارد حدود 90 کالری برای تجزیه شدن می خواهد).

 

محصولات کم چرب لبنیات

غنی از کلسیم و ویتامین دی، این به حفظ و ایجاد توده عضلانی  که برای سوخت و ساز قوی ضروری است کمک می کند.

چای سبز

images?q=tbn:ANd9GcTiUrQK2XpuJRbaKBauT6fc2SSrX5OginZUGtYIDp jDUhnzC74 - مواد غذایی که سوخت وساز بدن را افزایش می دهد

نوشیدن چهار فنجان چای سبز در روز به مردم کمک می کند تا در هشت هفته بیش از شش پوند وزن کم کنند.یک ترکیب  دم کردن وجود دارد که به طور موقت باعث افزایش سوخت و ساز بدن می شود.

عدس

با یک فنجان عدس 35% از آهن روزانه مورد نیاز را تامین کنید، این خبر خوب است از آنجایی که 20% ما کمبود آهن داریم. هنگامی که شما کمبود یک ماده مغذی دارید، سوخت و ساز بدن کم می شود به این دلیل که بدن انچه را که برای کار موثر نیاز دارد دریافت نمی کند.

فلفل تند

images?q=tbn:ANd9GcRONohXQbDbjPrxKP6qfRFr3ZQ3uBeGf03hN6vgZJrt VDTei40 - مواد غذایی که سوخت وساز بدن را افزایش می دهد

کپسایسین،ترکیبی است که فلفل قرمز تند از طریق آن ضربه را وارد می کند،بدن شما را گرم می کند که باعث می شود کالری های اضافه بدن شما بسوزد.شما می توانید آن را به صورت خام،پخته، خشک شده و یا پودر بخورید.هر چقدر که می توانید فلفل قرمز و سس تند به سوپ و تخم مرغ و گوشت اضافه کنید.

 

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا.


مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا


مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست .

 

کلمات کلیدی: مواد مغذی،مواد غذایی مناسب برای کاهش وزن،چای سبز،حبوبات،عدس،فلفل قرمز،لبنیات،رژیم غذایی،مواد چربی سوز،چربی سوزها کدامند،گوشت قرمز،کاهش وزن،افزایش سوخت وساز،سوخت وساز

Comments are closed.

error: Content is protected !!