درمان وسواس با رواندرمانی

logo - درمان وسواس با رواندرمانی

درمان وسواس

شایع ترین انواع  وسواس ،ترس از خاک یا آلودگی، شک بیش از حد بر اعمال شخص و یا گفتگو، افکارغیر قابل قبول ر پرخاشگرانه و رفتار منزجر کننده جنسی، توهین به مقدسات مذهبی و یا انگیزه هایی برای دستیابی به دقت و نظم و یا برای حفظ روال ،سفت و سخت وغیر قابل اعطاف است.

در واکنش به یک فکر وسواسی ناراحت کننده در فرد مبتلا تکرارهای جبری، رفتارهای تکراری نسبتا سفت و سخت و یا واکنش های روانی معمولا رخ می دهد. در اغلب موارد رفتارهای اجباری برای تسکین ناراحتی ناشی از وسواس یا برای جلوگیری از برخی نتایج ترس بر انگیز انجام می شود.

حتی یک فرد در ابتدا ممکن است در برابرآیین های ا جباری دست به مقاومت بزند ولی او در نهایت به این مراسم به دلیل اصرار قوی عملکرد ، تن می دهد.

 

2Q== - درمان وسواس با رواندرمانی

 

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا

 

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

 

تیم متخصص سایکوآنالیز و رواندرمانی کلینیک آلومینا از بهترین وپر سابقه ترین متخصصین این رشته در ایران استفاده می کند وامیدواریم که بتوانیم شما را در تحقق رویاهایتان و درایجاد و خلق زندگی بهتر یاری دهیم.

تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

Comments are closed.

error: Content is protected !!