چگونه ناخوداگاه ذهن مان را بشناسیم؟

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpe8hH0TDaXeNC1FK1Hs_2vqepJxf4Qx8KLa0cUcjeyjfzCofx

تقسیم ذهن به ناخود آگاه و خود آگاه ،فرض اساسی روانکاوی است و صرفا بر مبنای این فرض است که روانکاوی به فرآیندهای آسیب شناختی حیات روانی انسان پی می برد .

فرآیندهایی که هم شایع وهم با اهمیت هستند .تقسیم بندی یاد شده همچنین جایگاه این فرآیند ها را در چهارچوب علم مشخص می کند .به عبارت دیگر ،روانکاوی نمی تواند ماهیت ذهن را در ضمیر آگاه معین کند ،اما ناگزیر خود آگاهی را از جمله خصوصیات ذهن می داند که ممکن است علاوه بر خصوصیات دیگر موجود باشد یا نباشد.

 

سایکوآنالیز از ناخودآگاه شخصیت ما پرده بر می دارد همان بعد تاریکی که سالها در ناخودآگاه مان مدفونش کرده ایم،این جنبه های پنهانی شخصیت ماست که روابط ما را به بن بست می کشاند،اطرافیان ما را می راند ومانع تحقق رویاها وآرزوهایمان میشود.

 

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا

از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین درایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائهخدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

 

تیم متخصص سایکوآنالیز کلینیک آلومینا از بهترین وپر سابقه ترین متخصصین این رشته در ایران استفاده می کند وامیدواریم که بتوانیم شما را در تحقق رویاهایتان و درایجاد و خلق زندگی بهتر یاری دهیم.

تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

Comments are closed.

error: Content is protected !!