افزایش اعتماد بنفس در کودکان

Rate this post

با ورزش ،اعتماد بنفس کودک بیش فعال را افزایش دهید

به گفته دکتر سالپکار ،روانپزشک کودک در مرکز پزشکی ملی کودکان در آمریکا ،کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD اغلب احساس جدا بودن از همکلاسی های خود می کنند و ورزش  یک راه عالی برای کمک به آنها است تا آنها را در امور اجتماعی درگیر کنیم .

علاوه بر تعامل اجتماعی باعث میشود تا آنها آمادگی جسمانی مناسبی نیز داشته باشند و از پوسته خود جدا شده وبه درون جمع حرکت کنند.

به گفته کارشناسان مسئله ای که کودکان بیش فعال بیشتر با آن دست وپنجه نرم می کنند عدم عزت نفس واعتماد بنفس در آنها است، آنها از ورزش به عنوان یک چرخی که آنها را به جمع وارد می کند استفاده می کنند و می توانند فعالیت سالمی در کنار دوستان خود داشته باشند واز تنهایی و استفاده از بازی های کامپیوتری و تماشای تلویزیون جلوگیری می کند.

 

 

تهیه و تنظیم :  مریم عبداللهی (روانشناس ، مشاور و درمانگر)

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

 

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا

 

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شما است.

برای نوبت ویزیت با قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

دسته‌بندی نشده