هدف از روانکاوی چیست؟

 

فقط آن را انجام بده!

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-9CpL1NjFj1BYNw9nW3NXLGJd4PeAnvd4Ilj9MFH4zWCZoFIY

آزادی عمل و فکر به عنوان یکی از اهداف روانکاوی عمل می کنند.

شعار طلایی روانکاوی: فقط آن را انجام دهید!

در واقع، همه ما نیاز به این نوع از اصرار در نقاط بحرانی در زندگی مان زمانی که ما با ترس و دو دلی مواجه میشویم داریم، گاهی اوقات ما فقط باید شجاعت داشته باشیم وبه توانایی های خود اعتماد داشته باشیم، خیلی از افراد به دلیل چنین ترس های ناشناخته وعدم اعتماد بنفس کافی خیلی از موقعیت های خوب زندگی را از دست می دهند وزمانی که از آنها علت ان پرسیده میشود چیزی جز نمی دانم را نمی شنویم.روانکاوی به انها کمک می کند تا به راحتی به مشکلات درونی خود واقف شوند و با کمک روانکاو مشکلات را از سر راه بر دارند.

ولی در طی جلسات روانکاوی ،این خود فرد است که نقش اساسی واصلی را بازی خواهد کرد ونباید از روانکاو انتظار معجزه داشته باشد.

 

 

سایکوآنالیز از ناخودآگاه شخصیت ما پرده بر می دارد همان بعد تاریکی که سالها در ناخودآگاه مان مدفونش کرده ایم،این جنبه های پنهانی شخصیت ماست که روابط ما را  به بن بست می کشاند،اطرافیان ما را می راند ومانع تحقق رویاها وآرزوهایمان میشود.

 

http://irmind.com/templates/rahavard-j15-19/images/logo.jpg

 

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا

از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

 

تیم متخصص سایکوآنالیز کلینیک آلومینا از بهترین وپر سابقه ترین متخصصین این رشته در ایران استفاده می کند وامیدواریم که بتوانیم شما را در تحقق رویاهایتان و درایجاد و خلق زندگی بهتر یاری دهیم.

تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

 

 


Comments are closed.