امرو نهی و ممنوعیت ها

 

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQzYKgLnihPWaIMPvSJyp763m87gFtta5lkNlZLhqEtylZMW3X1uvKikzg

از نظر فروید سوپرایگو بازتاب ِ درونی‌سازی تقاضاهای بیرونی از سوی فرهنگ است، که به وسیله‌‌ی نهی‌ها و ممنوعیت‌هایش اقشار اجتماعی ناراضی یا محروم را کنترل می‌کند و از طریق اثر مثبت آرمان‌ها و خلاقیت هنری، کامیابی‌های خودشیفته واری را جایگزین می‌سازد.

طبق نظریه‌ی او پندار مذهبی هدف کلی فرهنگ یعنی متمدن‌ ساختن روابط میان‌فردی را تحقق می‌بخشد از طریق تشدید ممنوعیت‌ها مقابل رفتار کشاننده‌ای و پرخاشگری بین‌فردی، همزمان با رفع تردیدهای انسان نسبت به سرنوشتش به او آرامش بخشیده و بی‌رحمی بارز در طبیعت را با دادن شکلی انسانی به آن توضیح می‌دهد.

 

http://www.irmind.com/templates/rahavard-j15-19/images/logo.jpg

 

سایکوآنالیز از ناخودآگاه شخصیت ما پرده بر می دارد همان بعد تاریکی که سالها در ناخودآگاه مان مدفونش کرده ایم،این جنبه های پنهانی شخصیت ماست که روابط ما را  به بن بست می کشاند،اطرافیان ما را می راند ومانع تحقق رویاها وآرزوهایمان میشود.

 

 

 

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا

از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

تیم متخصص سایکوآنالیز کلینیک آلومینا از بهترین وپر سابقه ترین متخصصین این رشته در ایران استفاده می کند وامیدواریم که بتوانیم شما را در تحقق رویاهایتان و درایجاد و خلق زندگی بهتر یاری دهیم.

تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

Comments are closed.