رابطه جنسی عالی از نظر آقایان

رابطه جنسی عالی برای آقایان


رابطه جنسی عالی مردان را از تمام محرومیتها  وناکامی ها رها می کند و به آنها این فرصت را می دهد که شور عشق را در دلشان روشن کنند.

هم چنین داشتن این رابطه عالی باعث میشود تا مردان روابطشان را بپذیرند وبه آن متعهد بمانند.

 

در یک نگاه سطحی ونه چندان عمیق،به نظر میرسد که او (مرد) به دنبال دست یابی به تعهدات ولذات شخصی خودش است.ولی تلاش وغلبه مرد ،زن را نیز به کمال میرساند.

 

تحریکات وحرارت در پاسخ دهی زنان،عمیق ترین تارها را در شخصیت نرینه،تحریک وبیدار می کند ودر نتیجه ،شاهراه های هستی به روی مرد گشوده میشود ومرد با موفقیت به آن وارد میشود.

 

یه واسطه مکمل بودن اعمال زن، مرد احساس می کند که مورد پذیرش وتوجه قرار گرفته عشق او درک شده است.

 

اگر چه مرد از این مسافرت کوتاه به دنیای خودش بر میگردد،با این وجود در درون اعماق وجودش به صورتی ناخودآگاه ،رد پای حضور و وجود همسرش را احساس می کند.

بعضی از مردها این اشتیاق وتمایل به دوست داشتن ودوست داشته شدن را در خود پنهان می کنندولی غالب مردها این تمایلات را ابراز کرده وبه واسطه آن احساس خشنودی می نمایند.


تهیه و تنظیم : مریم عبداللهی ( روانشناس، مشاور و درمانگر)


دپارتمان تحقیقات کلینیک فوق تخصصی آلومینا

انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

کلمات کلیدی : عشق،ربطه جنسی در آقایان،رابطه جنسی آ قایان،تحریکات جنسی،تمایلات جنسی مردان،رفتار جنسی  در مردان،رفتار جنسی در خانمها،رفتار جنسی مردان،رفتار جنسی آقایان،ایجاد تعهد در مردان،چگونگی داشتن رابطه جنسی با آقایان،ایجاد تعهد در آقایان،مطالبی که زنان در رابطه جنسی با مردان باید بدانند.

 

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا


مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک متخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست .

Comments are closed.

error: Content is protected !!