ارتباط بین موهای ناحیه تناسلی و بیماریهای مقاربتی

ارتباط بین برداشتن موهای ناحیه تناسلی و انتقال بیماری از راه تماس جنسی

Sexually transmitted diseases - ارتباط بین موهای ناحیه تناسلی و بیماریهای مقاربتی
تاریخ 4 آوریل 2013 توسط دکتر مارک

مقاله حاظر در مورد عفونت های مقاربتی “توصیف رابطه بین حذف موهای ناحیه تناسلی شده و عفونت های ویروسی شناخته شده به عنوان مولاسکوم می باشد”.

 

این عفونت یک بار در میان کسانی که با آسیب سیستم ایمنی روبرو بودند دیده شده است اما امروزه این ویروس در جمعیت عمومی به عنوان یک بیماری منتقله از راه جنسی در طول ده سال گذشته افزایش یافته است.

نویسندگان این مقاله بر روی 30 بیمار که برای درمان این ویروس (مولاسکوم) که از طریق  منتقله از راه جنسی انتقال یافته بود انجام شد.

 

از بین این افراد 21 نفر از آنها که موهای شرمگاهی خود را تراشیده بودند ، 4 نفرشان کوتاه می کردند و 3 نفر از آنها از اپیلاسیون استفاده می کردند.

images?q=tbn:ANd9GcQ9Tqu4WPNhJ6wyT0Hn 4veRij4g2EYWTky2aIlefWAfvrAUPGOOg - ارتباط بین موهای ناحیه تناسلی و بیماریهای مقاربتی

متاسفانه، این نوع برداشتن مو باعث ایجاد خراش یا زخم هایی در ناحیه تناسلی شده و آسان ترین راه گسترش بیماریهای مقاربتی از جمله هرپس ویا حتی هپاتیت می باشد.

 

یکی دیگر از عفونت هایی که از راه جنسی انتقال پیدا می کنند نوعی شپش می باشد که زیستگاهش در قسمت موهای زهار می باشد، که با از بین بردن موهای آن ناحیه باعث از بین رفتن آن میشود.

 

مترجم :  مریم عبداللهی (روانشناس)

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا


انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

خواننده گرامی : برای تهیه هر یک از این مقالات جهت ارتقا سلامتی شما هم میهنان عزیز ، زمان و انرژی و هزینه بسیار زیادی صرف می شود، پس در حق ما لطف نموده و کپی رایت را رعایت کنید و  به ما در ادامه فعالیتمان امید و انگیزه بدهید . با سپاس از خوانندگان محترم و با امید به روزهای بهتر

مرکز تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

 

خدمات نوروفیدبک و بیوفیدبک و مشاوره روانشناسی رواندرمانی (اضطراب،افسردگی، بیش فعالی ، درمان اختلالات جنسی و روابط زناشویی ، زوج درمانی و… ) و شناخت درمانی و رفتار درمانی (CBT) و ویزیت متخصص روانپزشکی (اعصاب و روان) و متخصص مغز و اعصاب (درمان میگرن،سرگیجه،تشنج،سکته مغزی و …)در مرکز  نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین نوبت ویزیت تماس بگیرید.

 

کلمات کلیدی: عفونت،درمان بیماریهای مقاربتی،اپیلاسیون،معایب اپیلاسیون،مشکلات پوستی،قارچ های پوستی،برداشتن مو،تمیز کردن ناحیه تناسلی،بهداشت ناحیه تناسلی،بیماریهای منتقله از راه ارتباط جنسی،برداشتن موهای ناحیه تناسلی،زهار،موهای زهار،موهای زائد

Comments are closed.

error: Content is protected !!